• Mateusz Ratajczyk

Czy seomotive.pl jest partnerem google?

Żeby odpowiedzieć na to pytanie najpierw należy wspomnieć czym jest program Google Partners oraz czym się różni od Certyfikacji Google. Pojęcia te, często są mylone zwłaszcza przez osoby, które nie mają styczności z tematyką Google na codzień.


Google Partners

Google Partners to program Google dla agencji reklamowych, specjalistów od marketingu internetowego i innych specjalistów z branży internetowej, którzy zarządzają kontami Google Ads.


Certyfikacja Google Ads

Certyfikat Google Ads to profesjonalna akredytacja oferowana przez Google osobom, które osiągnęły biegłość w podstawowych i zaawansowanych aspektach Google Ads. Ten certyfikat to dowód, że Google uznaje daną osobę za specjalistę ds. reklamy online. 

Odpowiedź SEOmotive:

Agencja Interaktywna SEOmotive zrzesza wielu Certyfikowanych Specjalistów Google o różnych specjalizacjach takich jak: Google Ads (dawniej AdWords), Google Analytics, Google Video czy Google Shopping co nie jest równoznaczne z posiadaniem statusu Partnera Google.

 

Dlaczego to jest takie ważne? Ponieważ wiele Klientów nie wie co tak na prawdę oznacza bycie Partnerem Google, często uważając, że dana Agencja ma podpisaną z Google umowę. Nic bardziej mylnego - Partnerstwo nie oznacza, że Google w jakiś sposób upoważnia konkretną Agencję do czegokolwiek, a co za tym idzie nie istnieją żadne umowy, które uprawniają Agencje do działania w imieniu Google.


Czy zatem lepiej współpracować z Partnerem Google, czy Certyfikowanym Specjalistą Google? Odpowiedź jest prosta - jeżeli obsługuje Cię Partner Google - bardzo dobrze, jeżeli natomiast Certyfikowany Specjalista - doskonale. :)


 

www.SEOmotive.pl | www.DajSieZnalezc.pl | www.Siadaczka.com

 

47 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie