• Mateusz Ratajczyk

Podstawy pozycjonowania: Co to jest SEO?

Zaktualizowano: 19 kwi 2019

S.E.O. — z angielskiego Search Engine Optimization. Wiem, że nawet sama nazwa może brzmieć dla Ciebie przerażająco. To trzy litery, takie jak FBI, fantazyjny tytuł pracy lub nieznana choroba. A dla wielu z nas tylko wspomnienie o tym słowie sprawia, że ​​nasze dłonie zaczynają się pocić. Ale weź głęboki oddech! Jestem po to, aby przeprowadzić Cię przez SEO, w końcu nie taki diabeł straszy jak go malują. :)

Ten Blog powstał właśnie po to, żebyś każdego dnia miał pod ręką przewodnik, który zabierze Cię w świat SEO i odpowie na nurtujące Ciebie pytania. Tutaj znajdziesz zarówno podstawowe, jak i bardziej złożone koncepcje, porady i kilka świetnych, łatwych do wdrożenia strategii pozycjonowania swojej strony internetowej. Ale po kolei...

Czym jest SEO? SEO to skrót od Search Engine Optimization. Mówiąc prościej, jest to zestaw działań, które możesz podjąć, aby pomóc swojej witrynie osiągnąć wyższą pozycję w wyszukiwaniach w Google i innych wyszukiwarkach. Działania te obejmują użycie odpowiednich słów kluczowych w tekście witryny, podając tytuł i opis stron internetowych oraz wiele innych. Dlaczego to ma znaczenie? Ponieważ pojawienie się wyżej w wynikach wyszukiwania oznacza, że ​​więcej osób znajdzie Twoją witrynę, dowie się o Twojej firmie, kupi produkty lub skorzysta z usług. Dzięki ponad 1 miliardowi witryn internetowych dzisiaj konkurencja w Google i innych wyszukiwarkach może być trudna. Jeśli chcesz, aby ludzie znaleźli Twoją witrynę, koniecznie musisz zainwestować trochę czasu w pozycjonowanie swojej witryny. Jak korzystać z tego przewodnika? W tym przewodniku staraliśmy się być wyczerpujący, zaczynając od wyjaśnienia, jak działa SEO, a następnie wyjaśniając konkretne kroki, które możesz podjąć, aby pomóc witrynie w wyszukiwaniu. Jeśli chcesz rozpocząć optymalizację witryny, przejdź do najbardziej odpowiedniego artykułu lub rozdziału.

Omówimy następujące tematy:

W kolejnych artykułach omówimy, dlaczego SEO ma znaczenie dla Twojej firmy i wyjaśnimy, jak działają wyszukiwarki. Czemu? Ponieważ jeśli rozumiesz mechanikę SEO, będziesz wiedział, jak najlepiej zoptymalizować swoją stronę, aby klienci mogli ją znaleźć w wyszukiwaniach.


Czytaj dalej: Dlaczego SEO ma znaczenie?

 

www.SEOmotive.pl | www.DajSieZnalezc.pl | www.Siadaczka.com

 

79 wyświetleń0 komentarzy